Investiční byt 2+kk, Brno-střed, 2.399.000,- Kč (realizováno)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Prodej malometrážních bytů vhodných na investici v blízkosti centra v novém rezidenčním areálu. Garantujeme stálou obsazenost bytu a služby správy nemovitosti.

Uzavřený rezidenční areál poskytuje služby vstupní recepce, samoobslužné prádelny, vybavené profi pračkami a sušičkami, vybavené klimatizované posilovny, cvičebního sálu, kavárny a vinárny s posezením uprostřed intravilánu. Odpočinkovou funkci intravilánu podporuje pergola s posezením u venkovního krbu a realizované parkové úpravy včetně stromů. Ve všech objektech v areálu je k dispozici vysokorychlostní internet.

V třípatrovém objektu D je k prodeji celkem 12 malých bytů – apartmánů v osobním vlastnictví s vlastní koupelnou a kuchyňkou. Byty mají dostatek světla a nejsou hlukově zatíženy z ulice, protože se nachází v budově uvnitř zrenovovaného areálu. Byty se prodávají včetně zánovního vybavení nábytkem, které je již zahrnuto v ceně. Areál byl realizován před sedmi lety rekonstrukcí bývalého administrativního areálu a v současné době v něm byly dokončeny stavební úpravy dvorní části a zahradní úpravy dvora. Budovy jsou ve velmi dobrém technickém stavu a koncem roku 2014 byla fasáda objektů opatřena dodatečnou tepelnou izolací pro snížení energetických nároků na jejich provoz.

Obytný soubor nově zrekonstruovaných budov se nachází na ulici Cejl přímo proti obchodnímu komplexu Albert v kontaktu s cyklistickou stezkou podél řeky Svitavy. Od hranice historického jádra města Brna jej dělí 800 metrů. Obyvatelé areálu rovněž ocení velké množství provozoven nejrůznějších obchodů a služeb, stejně jako přírodní charakter biokoridoru řeky. Všechny tyto kvality území budou zhodnoceny v blízké budoucnosti a o investiční atraktivitě lokality svědčí i v současné době probíhající velmi rozsáhlá intenzivní revitalizace lokality.

Pro více informací a fotografií navštivte stránku Studií Cejl zde.


Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s