Kancelářské prostory 47m2, Brno – Židenice (realizováno)

Nabízíme k pronájmu reprezentativní kancelářské prostory 47m2 v přízemí budovy u nádraží Židenice (7minut tramvají z centra).
Prostory jsou zalité přírodním světlem, velká okna do tří stran budovy, možnost polepů oken reklamou. V ceně 1 vyhrazené parkovací místo přímo před domem. Pronájem dalších parkovacích míst a garáže možný.
Budova po rekonstrukci, nová hliníková okna, předokenní žaluzie, klimatizace, nové podlahy, nové toalety a plně vybavená nová kuchyň v každém patře.
K dispozici parkovací místa před a za domem, garáže, sklady, nová klimatizovaná zasedací místnost vybavená zabudovanou kuchyňkou, nové stoly, koberce. Vysokorychlostní internet, zabezpečení objektu, alarm.
Prostory jsou ihned volné k nastěhování. V případě zájmu je zde možnost pronajmutí i různých jednotlivých kusů kancelářského nábytku.

Výborná dopravní dostupnost do centra a na dálnici, v bezprostřední blízkosti dopravní uzel Stará Osada, vlakové nádraží Židenice, naproti nákupní středisko Kaufland s velkým parkovištěm na střeše.

Na požádání zašleme půdorysy, prohlídka je možná kdykoliv.


Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s