Pronájem obchodního prostoru, 78m2, Běly Pažoutové, Brno

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nabízíme prostory k pronájmu v budově pro administrativu a obchod. Jedná se o halový prostor studia o výměře 78 m2 ve druhém patře. Z něj je přístupná šatna, příruční sklad a sociální zařízení (WC, sprcha a umyvadlo). Na ploše jedné stěny jsou nainstalována zrcadla po předchozím nájemci, který zde provozoval malé fitcentrum (na požádání lze zrcadla odstranit). Podlahy pokrývá nové PVC. Prostory jsou reprezentativní, vhodné na kanclář, případně lze pokračovat v provozování studia s lekcemi jógy a pilates. Místnost také obsahuje lanové systémy pro ukládání velkých míčů.

V blízkosti vstupu do chodby je k dispozici hala s možností zřízení recepce a posezení pro klienty. Na patře se nachází ještě další zázemí pro zaměstnance se vstupy z chodby – WC muži, WC ženy, sprcha, úklidová místnost a čajová kuchyňka.

Okna v hlavním sále i šatně jsou orientována k západu, jsou plastová s plastovými parapety a žaluziemi. V místnostech a na chodbě jsou instalována moderní úsporná LED svítidla, prostory mají vlastní elektroměr. K dispozici je domácí telefon, rozvod slaboproudu, elektrické zásuvky.

Na dvoře objektu je uzamykatelná kóje na jízdní kola. V domě je instalován nový velký výtah, který se nachází v novější přístavbě spolu se schodištěm. Prostory jsou bezbariérové.

Celý objekt prošel generální rekonstrukcí – veškeré rozvody, topení, plynová kotelna, plastová okna. Dům je zateplen a opatřen novou fasádou.

CENA: 14.000,- Kč měsíčně + 2.000,- Kč za služby


Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s