Prodej rodinného domu 4+1, 587m2, Brno – Soběšice (realizováno)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Exkluzivně si vám dovolujeme nabídnout prvorepublikovou vilku ve vyhledávané rezidenční čtvrti Brno – Soběšice. Dům je situován v okrajové části, ve slepé ulici; jedná se o velmi klidnou lokalitu v blízkosti krásné přírody a s příznivou vzdáleností do centra města Brna. Zastávka městské hromadné dopravy je nedaleko domu, kompletní občanská vybavenost je dostupná v Králově Poli v přibližné vzdálenosti 5 minut jízdy autem. Objekt je samostatně stojící s částečným podsklepením, jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím.

Zastavěná plocha domu s příslušenstvím činí 162 m2, celková plocha pozemků je 587 m2. Vnitřní dispozice domu je 4+1, s tím že v 1. NP se nachází dvě obytné místnosti, kuchyně a sociální zázemí, v podkroví jsou situovány další dvě obytné místnosti. Objekt je určen k rekonstrukci, některé jeho historické prvky (např. dřevěné podlahy v pokojích, dřevěné zárubně apod.) jsou však v zachovalém stavu a je možné je s menšími úpravami ponechat. Dispoziční a technické řešení umožňuje rozšíření obytné plochy a adaptaci domu k modernímu bydlení.

Dům je zděný z plných pálených cihel, konstrukce je velmi robustní, bez zjevných stavebních poruch. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě – elektřina, voda, plyn i kanalizace. Vytápění je ústřední plynové. Příslušenství domu představuje garáž a na ni navazující hospodářské křídlo. Velkou výhodou je vlastní nájezd na pozemek a předzahrádka. Dům je volný ihned. Pro více informací nás neváhejte kntaktovat.

CENA: 6.990.000,- Kč


Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s