Prodej pozemku o výměře 331m2, Brno – Komín

Prodej pozemku ve vyhledávané lokalitě Brno – Komín. Pozemek je veden v katastru nemovitostí jako zahrada. Jedná se o parcelní číslo 1732 v katastrálním území Komín. Na OUPR – odbor územního plánování a rozvoje – je pozemek veden pod označením C/r2 jako stavební “Smíšená obytná rezidenční plocha, občanské vybavení, služby, maloobchod a sport”.

Pozemek je obdélníkového tvaru, mírně svažitý povrch, uliční šíře činí 7m.

Pozemek se nachází mezi zastávkami MHD Branka a Podlesí. Příjezd vozem je možný z hlavní silnice ulice Bystrcká od zastávky Podlesí, odkud lze navázat na zpevněnou cestu a přijet až k pozemku.

Městská část Komín se rozkládá na levém břehu řeky Svratky a má výbornou dopravní dostupnost do centra města. Jedná se o vyhledávanou lokalitu v blízkosti přírody s možností sportovních aktivit a relaxace. Nedaleko v sousední městské části se nachází Brněnská přehrada a ZOO. Komín má charakter spíše menšího města, disponuje veškerou občanskou vybaveností – MŠ, ZŠ, zdravotní středisko, lékárna, veškeré obchody a služby, pošta a v centru obce kostel sv. Vavřince.

CENA pozemku: 1.820.500,-Kč (5.500,- Kč/m2) včetně provize a právního servisu


Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s