Prodej vícegeneračního domu s bazénem, 674m2, Brno – Maloměřice

Vícegenerační rodinný dům se 3 byty, zahradou a bazénem.

V domě je celkem 6 pokojů, 3 kuchyně, 3 koupelny, 6x WC, 2 dílny a členitý sklep s velkým úložným prostorem.

Dům je samostatně stojící s velkou předzahrádkou a průjezdem kolem domu na zahradu.

Na zahradě je zastřešený bazén (8×3,5m) vytápěný vlastním tepelným čerpadlem. Dále se zde nachází přístřešek pro auto a zamykatelná dílna. Na pozemku je možné parkování až pro 3 auta za sebou podél domu.

Dům se nachází v hezké, klidné slepé ulici ve vyhledávané rekreační lokalitě u lesa a řeky

Svitavy. Cihlový dům je ve výborné kondici, celoplošně podsklepený. Před šesti lety zde proběhla rozsáhlá rekonstrukce včetně rozvodů; vybudovaly se nově 2 koupelny a kuchyň. Nová střecha domu – při rekonstrukci krovu byl proveden celoplošný dřevěný záklop a položena nová keramická krytina. Dům byl po celém obvodu zateplen s novou fasádou.

Vytápění a ohřev vody je prováděn dvěma plynovými kotly – pro každé patro zvlášť. Dům je napojen na inženýrské sítě (voda, elektřina, plyn) a má vlastní jímku na vyvážení.

Dispoziční řešení domu:

V suterénu se přímo u vstupu nachází WC, které je dobře dostupné i ze zahrady a bazénu. Dále jsou v suterénu 2 místnosti s ventilačními okny, využívané jako posilovna, a velká vybavená dílna s oknem a umyvadlem, a nakonec sklepní místnost s možností uskladnění vína.

V 1. NP se nachází 2 samostatné byty o dispozici 1+kk a 2+1. Byt 1+kk (30m2) má plně vybavenou kuchyňskou linku, vlastní koupelnu s WC a je orientovaný do zahrady.

Hlavním bytem na patře je prostorný byt o velikosti 2+1 s koupelnou a komorou/spíží. Velké a slunné pokoje 25m2 a 23m2 jsou orientovány na JZ, přičemž hlavní pokoj uprostřed dispozice má rohový arkýř.

Ve 2. NP se nachází 3 velké pokoje, kuchyňský kout, koupelna, 2 x WC a komora. Samostatný pokoj u schodiště, využívaný jako hostovský, má vlastní WC a umyvadlo. Další 2 pokoje 25m2 a 32m2 jsou průchozí, na konci dispozice je kuchyňský kout, spíž a koupelna. Koupelna je prostorná, má nadstandardně velký sprchový kout, WC, bidet a umyvadlo.

Za domem je dvůr, který navazuje na hezkou udržovanou zahradu se vzrostlým stromem na konci pozemku, který skýtá soukromí a udržuje příjemné klima v letních měsících. Na zahradě za bazénem je také možnost posezení pod přístřeškem. Před domem je velká předzahrádka s možností posezení, oddělená od ulice vzrostlou zelení a stylovým dobovým plotem.

CENA: 20.000.000,- Kč včetně provize a právního servisu
Zastavěná plocha: 399m2
Zahrada: 275m2
Celková plocha pozemku: 674
Užitná plocha: 296m2 (tj. podlahová plocha všech pater)
Sklep: 57m2
Bazén: 28m2


Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s